توسعه برنامه های تحت وب

اينترنت شبکه ای از شبکه های مرتبط به يکديگر بوده که بر روی آن سرويس های متعددی بمنظور ارائه خدمات فعال می باشند. بدون شک سرويس وب يکی از مهمترين سرويس های موجود بر روی اينترنت است که بيشترين تاثير را در عموميت يافتن اينترنت در سطح جوامع بشری برعهده داشته است. وب در نگاه اول مانند يک سيستم اطلاعاتی توزيع شده است . در سيستم فوق اطلاعات ( با اشکال متفاوت ) بر اساس استانداردهای مربوطه و با يک ساختار مشخص قرار گرفته و با استفاده از ارتباطات تعريف شده بين اطلاعات می توان بسرعت و بسادگی از اطلاعات موجود استفاده کرد. ارائه دهندگان اطلاعات با پيروی از اصول موجود اطلاعات خود را در سيستم فوق قرار داده و جستجو کنندگان اطلاعات با استفاده از ابزارهائی خاص قادر به جستجو و دستيابی به اين اطلاعات خواهند شد.

با توجه به گسترش روز افزون استفاده از خدمات الکترونیک در کشور و متناسب با پیشرفت فناوری اطلاعات ، نیاز به طراحی وب سایت کارآمد و معرفی و ارائه خدمات از طریق وب سایت توسط شرکتهای دولتی و خصوصی ، مؤسسات ، تولید کنندگان و فروشندگان بیش از پیش به چشم میخورد.

از این رو پیاده سازی و برنامه نویسی طرح ها و ایده ها می بایست به گونه ای انجام پذیرد تا شرکتها و موسسات را در کوتاهترین زمان ممکن به اهداف خود در این زمینه برساند.

شرکت ارتباطات پرشیا ، با در اختیار داشتن دانش علمی ، کادر مجرب و تسلط بر جدیدترین تکنولوژی ها و فن آوری ها در زمینه طراحی و برنامه نویسی تحت وب ،افتخار دارد آمادگی خود را جهت یاری و پیشبرد اهداف شرکتها و مؤسسات محترم در زمینه مشاوره ، طراحی ، برنامه نویسی و بهینه سازی برنامه های تحت وب اعلام نماید.

Alternate Text

کاری که ما انجام میدهیم

هسته صلاحیت ما در توسعه و پیشرفت برنامه کاربردی Windows و آزمایش نرم افزار می باشد. چارچوب کاری ما مبنی بر سرعت بخشیدن و آسان سازی روش توسعه برنامه های کاربردی یا محصولات می باشد.

چگونه

ما از SCRUM یک برنامه توسعه ای نرم افزار روشهای Agile پیروی می کنیم که ما را برای ارائه یک تجربه توسعه پذیر نرم افزاری انعطاف پذیر و قابل تطبیق قادر می سازد. ما به سرعت طرز کار نرم افزار را در بحث های مکرر ساختیم ، ساختن اولین ویژگی های عالی در اولویت می باشد.

چرا ما

ما دارای یک خط مشی ثابت شده هستیم که از موفقیت کامل صدها پروژه با پیچیدگی های مختلف حاصل شده است. فرآیندهای روشهای چابکی ( Agile ) ما با رقابت فنی ما ترکیب شده است و ما را قادر می سازد که برنامه های کاربردی قدرتمند ، قابل ارتقاء و مطمئن ارائه دهیم.

فعالیت ها

برخی نرم افزارهای ما

Alternate Text Alternate Text
شرکت ارتباطات پرشیا دارای متخصصین مجرب ، پیشرو در زمینه خدمات IT و دیتا سنتر ، تلفن اینترنتی ، نصب و راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری ، برنامه نویسی وب و اندروید در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ارتباط با پرشیا

 تهران - خیابان استاد نجات الهی - خیابان اراک - پلاک 27 - ساختمان تاسیسات دریایی ایران
 خرمشهر - اداره بنادر و کشتیرانی - یارد یک شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی - ساختمان انفورماتیک
 info@persiatc.com

 53504202 061 - 82849500 021

  زمان کاری

شنبه تا چهارشنبه - 8 الی 16:45

© 2023 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ارتباطات پرشیا می باشد.