VOIP : Voice Over IP

دانستن اینکه چگونه سرویس های VOIP بر حسب نقشه خدمات و ویژگی های هر سرویس پیشنهادی فرق دارند به شما کمک خواهد کرد که بهترین سرویس را با توجه به نیازهایتان انتخاب کنید. وقتی که در جستجوی بهترین ارائه دهنده VOIP برای منزل یا محل کارتان هستید به فاکتور های کلیدی زیر توجه کنید. Voip

نقشه خدمات

نقشه خدماتی که یک ارائه دهنده VOIP پیشنهاد می دهد و اینکه چه مقدار باید شارژ شوند ، زمانیکه شما یک خدمات را انتخاب می کنید، فاکتور مهمی در تصمیم گیری خواهد بود. طرح های سرویس VOIP باید جامع و قابل انعطاف باشند بنابراین شما می توانید بدون نگرانی از پرداخت هزینه های سنگین ، تماس های دلخواهتان را برقرار کنید. به دنبال طرح هایی باشید که شامل دقایق نا محدود هستند و تماس های بین المللی را انتخاب کنید تا زمانیکه شما ثبت نام می کنید قادر به نگهداری شماره های موجود باشد. ارائه دهنده های VOIP باید هم چنین خدمات جانبی که برای کاربران تجاری ایده آل هستند پیشنهاد دهندکه شما بتوانید ثبت نام کنید. این خدمات شامل توانایی اضافه کردن خطوط اضافی ، ثبت نام برای یک شماره تلفن رایگان و سرویس ارسال و دریافت فکس ها می باشد.

ویژگی های تماس

ویژگی های تلفنی پایه مثل : صندوق پستی ،شناسه تماس گیرنده و کنفرانس تلفنی باید شامل هر طرح تلفنی VOIP باشند. بهترین سرویس های VOIP این ویژگی های تلفنی پیشرفته را به خوبی ارائه می دهند، مثل: همیار مستقیم 411. انتقال دهنده تماس و E911 ،آخرین آیتمی که ذکر شد یک ویژگی مفید است که به طور خودکار مکان جغرافیایی شما و نامتان را به پاسخ دهنده های اورژانسی در رویدادهایی که شما نمی توانید اطلاعات حیاتی خودتان را بیان کنید انتقال می دهد.

نصب آسان

تغییر کاربری از خطوط تلفن های معمولی به VoIP نباید خیلی پیچیده و نیازمند یادگیری طولانی شود. نصب خدمات VoIP باید آسان باشند. ارائه شده با دستورات نصب آسان-فهم و کامل.

کمک و پشتیبانی

یک نصب اسان ضرورتا به این معنی نیست که در زمان نصب سوالاتی برایتان پیش نخواهد آمد و یا با مسائلی روبرو نمی شوید. زیرا گزینه های کمک و پشتیبانی درجه یک ، به عنوان یک ضرورت هستند. خدمات VoIP باید به مشتری های برخط ، از طریق ایمیل یا تلفن، به خوبی مستندات اینترنتی مانند پرسش و پاسخ و پایگاه دانش ، در صورت نیاز جهت ارجاع پشتیبانی دهد. طرح های تخفیفی VoIP بیشتر قابل پیشنهاد هستند و ویژگی های غنی قابل جایگزینی با خطوط تلفنی قدیمی دارند. خواه شما به دنبال کم کردن هزینه ها و یا بدست آوردن خدمات تلفنی بیشتر باشید، VoIP راه حل دائمی برای نیازهای مخابراتی شما ارائه می دهد. پرشیا تله کام مرکز تلفن پایگاهش را بر اساس پلت فرم VoIP معرفی می کند. بعد از پیشرفت و تحقیق گسترش داده شده ، ما نرم افزار و سخت افزار VoIP را با یک برند تبلیغاتی به نام PARSUN توسعه دادو و محلی کردیم. تولیدات جدید ما ویژگی های زیادی دارند. از قبیل :

 1. استفاده SIP (پرئتکل شروع کننده جلسه) به عنوان پروتکل تلفنی اصلی. این پایه اصلی ارتباطی VoIP در جهان است.
 2. به تنهایی به عنوان جایگزین برای مراکز تلفن قدیم (آنالوگ / دیجیتال) با کاملتربن امکانات استفاده می شوند.
 3. امکانات ارتیاطی بهبود یافته بر روی مراکز تلفنی جاری.
 4. پشتیبانی از ارتباطات بصری بوسیله تلفن ویدئویی.
 5. پشتیبانی از کنفرانس ویدئویی یک به یک و یک به چند
 6. پشتیبانی از همه نوع تلفن های شهری به عنوان ورودی (آنالوگ، دیجیتال، E1 ،PR1 و ..) بر پایه نیازها و امکانات مشتری
 7. پشتیبانی soft phone برای مشتریان متخصص کامپیوتر
 8. ارتباطات سخت افزاری مستقل. این سیستم می تواند از همه تلفن های تصویری و هدست هایی بر پایه IP پشتیبانی کند. تبدیل کننده آنالوگ به دیجیتال بر پایه پروتکل SIP و ابزارهای کنفرانس ویدئویی.
 9. توانایی اتصال هر مرکز تلفنی
 10. قابلیت تطابق با هر نوع سیگنال مخابراتی
 11. مدیریت یکپارچه خطوط داخلی و خارجی بر پایه صفحات وب که توسط مدیر سیستم مدیریت می شوند و می توان سوابق تماس ها را ذخیره کرد. ضبط مکالمات (داخلی / خارجی)
 12. ارائه همه انواع گزارشات از مراکز تلفنی داخلی و خارجی و به آسانی و سریع
 13. استفاده از شبکه محلی کامپیوتری بدون نیاز به سیستم تلفنی سیمی
 14. استفاده از همه انواع اتصل دهنده های اینترنتی، P2P ، ماهواره یا Wireless ، شبکه های خصوصی و .. برای ارائه ارتباطات داخلی بین ادارات داخلی و بین المللی یا سایت های عملیاتی
 15. ارائه شده برای مشاغل کوچک ، متوسط و بزرگ
شرکت ارتباطات پرشیا دارای متخصصین مجرب ، پیشرو در زمینه خدمات IT و دیتا سنتر ، تلفن اینترنتی ، نصب و راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری ، برنامه نویسی وب و اندروید در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ارتباط با پرشیا

 تهران - خیابان استاد نجات الهی - خیابان اراک - پلاک 27 - ساختمان تاسیسات دریایی ایران
 خرمشهر - اداره بنادر و کشتیرانی - یارد یک شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی - ساختمان انفورماتیک
 info@persiatc.com

 53504202 061 - 82849500 021

  زمان کاری

شنبه تا چهارشنبه - 8 الی 16:45

© 2023 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ارتباطات پرشیا می باشد.