Network

شبکه

شبکه های کامپیوتری از دیدگاه اجتماعی یک پدیده فرهنگی و از دید مهندسی کامپیوتر ، یک تخصص وعلم تلقی می شود.امروزه پیشرفت وتوسعه مرزهای دانش به گسترش شبکه های کامپیوتری وابسته شده است. هرشبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط وسیاست های هرسازمان ، طراحی وپیاده سازی گردد. بطور کلی قبل از طراحی فیزیکی یک شبکه کامپیوتری ، ابتدا باید خواسته ها شناسایی وتحلیل شوند. مسائلی چون پروتکل مورد نظر برای استفاده ازشبکه،سرعت شبکه وازهمه مهمترمسائل امنیتی شبکه، باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

Alternate Text

Security

امنیت

با گسترش روزافزون بهره گیری از امکانات قابل ارائه روی بستر شبکه های کامپیوتری و همچنین رشد استفاده از شبکه جهانی اينترنت در كشور، توجه به امنیت این بستر از اهمیت بسیار بالایی برخودار است لذا شركت ارتباطات پرشیا با توجه به رسالت خود، از بدو تاسیس نگاهی ویژه به مقوله امنیت داشته است. به نحویکه با تولید محصولات امنیتی متنوع و ارائه خدمات گوناگون در این زمینه سعی نموده تا بخشی از نیاز کشور را در این زمینه مرتفع سازد. توانمندی و کیفیت محصولات و خدمات این شرکت در این خصوص در حدی بوده، که پروژه های ملی متعددی را در این زمینه اجرا نموده است. بهره مندی از متخصصين امنيت شبكه در زمینه تولید محصولات، ارائه خدمات و پیاده­سازی استانداردهای امنیتی در قالب یک تیم منسجم باعث گردیده، شرکت ارتباطات پرشیا پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه­های امنیتی داشته باشد.

LAN-WAN

شبکه های محلی و گسترده (LAN و WAN)

در دنياي امروز نياز به شبکه کامپيوتري براي هر سازمان و شرکتي ضروري مي باشد. شرکت ارتباطات پرشیا با بهره مندي توان و تخصص بالا و پشتوانه پروژه هاي متعدد انجام شده قادر به پياده سازي شبکه هاي LAN و WAN در دو حوزه فعال (Active) و غير فعال (Passive) با مقياس هاي متوسط به بالا مي باشد.

تيم فني شرکت ارتباطات پرشیا در زمينه طراحي, نصب و راه اندازي انواع مختلف شبکه بطور گسترده فعال مي­باشد. اين شرکت آمادگي دارد تا براي کليه شرکتها و سازمانها متقاضي اقدام به راه اندازي شبکه هاي مبتني بر سيم مسي (Copper), فيبر نوري (Fiber) و يا بي­سيم (Wireless) نمايد.

web design

شبکه های بی سیم (WIRELESS)

امروزه ارتباطات مخابراتي به عنوان مهمترين زيرساخت توسعه بخش IT در تمام جهان بسيار مورد توجه است و توسعه روزافزون اين تکنولوژي و هزينه هاي هنگفت تبليغاتي در اين بخش مبين اين واقعيت است که ارتباطات آينده مبتني بر استفاده از تکنولوژي مخابراتي يا ارتباطات بيسيم است.

مزایای سیستم :

شرکت ارتباطات پرشیا دارای متخصصین مجرب ، پیشرو در زمینه خدمات IT و دیتا سنتر ، تلفن اینترنتی ، نصب و راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری ، برنامه نویسی وب و اندروید در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ارتباط با پرشیا

 تهران - خیابان استاد نجات الهی - خیابان اراک - پلاک 27 - ساختمان تاسیسات دریایی ایران
 خرمشهر - اداره بنادر و کشتیرانی - یارد یک شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی - ساختمان انفورماتیک
 info@persiatc.com

 53504202 061 - 82849500 021

  زمان کاری

شنبه تا چهارشنبه - 8 الی 16:45

© 2023 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ارتباطات پرشیا می باشد.