Alternate Text

سیستم های رادیویی مایکروویو

سیستم رادیویی مایکروویو، سیستمی است که به منظور پخش و انتقال داده ها از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم مایکروویو شامل رادیوهایی است که در بالای دکل های مایکروویو قرار دارند و به منظور برقراری ارتباطات مایکروویو از تکنولوژی خطوط رادیویی مایکروویو به صورت مستقیم استفاده می کنند.

از مایکروویو به طور گسترده برای برقراری ارتباطات نقطه به نقطه ( Point to Point ) استفاده می شود زیرا طول موج های کوتاه این امکان را فراهم می کنند که آنتن ها به راحتی بتوانند با استفاده از پرتوهای باریک و مستقیم به ارسال و دریافت آن ها در آنتن گیرنده بپردازند. به این صورت به تجهیزات مایکروویو در فاصله نزدیک، بر روی موج¬های رادیویی پایین¬تر امکان استفاده از فرکانس مشابه بدون تداخل داده می شود.

خط دید بین آنتن ها در ارتباطات نقطه به نقطه ساختمان های بلند، باید در مقابل تداخلات محافظت شود، بنابراین لازم است محاسبات و مهندسی دقیق قبل از برقراری ارتباطات صورت گیرد و نصب نیز توسط کارشناسان حرفه و خبره انجام شود. علاوه بر انجام اقدامات لازم در سایت، شرکت ارتباطات پرشیا یک سیستم کامل رادیویی مایکروویو را برای شبکه های PDH و SDH ارائه می کند. ما همچنین می توانیم به طراحی طیف هایی برای انحراف سنجی و سنجش میزان قدرت سیگنال های مایکروویو، نصب و مدیریت خدمات پروژه بپردازیم. ارتباطات پرشیا با ارائه محصولات مختلف مایکروویو، راه حلی برای انتقال داده، ویدئو و صوت در فرکانس های 5/3، 8/5، 6، 8-7، 13، 15، 18، 23، 26 تا 60 گیگاهرتز فراهم می کند.

شرکت ارتباطات پرشیا دارای متخصصین مجرب ، پیشرو در زمینه خدمات IT و دیتا سنتر ، تلفن اینترنتی ، نصب و راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری ، برنامه نویسی وب و اندروید در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ارتباط با پرشیا

 تهران - خیابان استاد نجات الهی - خیابان اراک - پلاک 27 - ساختمان تاسیسات دریایی ایران
 خرمشهر - اداره بنادر و کشتیرانی - یارد یک شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی - ساختمان انفورماتیک
 info@persiatc.com

 53504202 061 - 82849500 021

  زمان کاری

شنبه تا چهارشنبه - 8 الی 16:45

© 2023 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ارتباطات پرشیا می باشد.